Ve Středočeském kraji a Praze působíme již dlouhou dobu. Navazujeme tak na dlouholetou tradici truhlářského řemesla.

Vyrábíme truhlářské výrobky na míru v moderním i rustikálním provedení, a to jak do interiéru, tak exteriéru. Používáme jakostní materiály různého druhu, které zajistí dlouhodobou kvalitu a originalitu výrobku. Zaměřujeme se na kompletní vybavení interiérů truhlářskými výrobky, a to od šatních skříní, schodišť, dveří, kuchyňských linek, až třeba po komody z masivu, to vše na míru dle dispozic a přání zákazníka.

Díky variabilitě našeho sortimentu, má zákazník možnost výběru z velkého množství materiálů a komponentů, které se odlišují kvalitou i cenou. Konečná cena se poté odvíjí od druhu použitých materiálů, rozměrů a náročnosti provedení práce.

Stálým zákazníkům poskytujeme věrnostní slevy.

Naše výrobky jsou zhotoveny profesionálními nástroji a moderní technikou, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost výrobků. Poskytuje odbornou montáž i dopravu.

Svou nabídku neustále rozšiřujeme v souladu s nejmodernějšími trendy.

Nabízíme široké spektrum materiálů. Vyrábíme z masivních dřevin tuzemských (jasan, dub, buk, modřín, borovice, smrk a další), exotických (hevea, acacie, mahagon, teak, meranti a další), dýhovaných i laminovaných desek, v kombinaci s kovem i sklem.
Následně provádíme povrchovou úpravu lakováním, mořením nebo olejováním přírodními oleji. Naším prvořadým cílem je uspokojit i ty nejnáročnější požadavky dnešního zákazníka.
Proto se soustředíme na cenovou dostupnost výrobků, jejich kvalitu, pružnost, ochotu poradit a přizpůsobit se Vašim potřebám a představám.

Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member