Naším portfoliem je výroba vestavěných skříní, vchodové a interiérové dveře, kuchyňské linky, schodiště a zábradlí, dále vybavení kanceláří, ordinací, dětské pokoje, šatny, jídelní stoly, postele, pracovny, parapety, balkonové zábradlí, terasy, pergoly atd. To vše na míru dle dispozic a přání zákazníka.

Kuchyň
Kuchyň je nejpoužívanější nábytek ve Vašem bytě nebo domě, proto by na výrobu kuchyňské linky měly být použity výhradně kvalitní materiály. Proto nabízíme širokou škálu přírodních i umělých materiálů, provedení i zpracování. Vyrábíme kuchyňské linky v moderním i rustikálním stylu s kompletními službami od návrhu přes výrobu, dopravu, montáž a servis. Dáváme možnost vlastního výběru vestavěných nebo volně stojících spotřebičů, dřezů, baterií a jiných doplňků. Kuchyně mohou být vyrobeny s foliovanými nebo masivními dvířky různého tvaru, se sklem (fazeta, vitráž), bez skla nebo plné.

Schody
Vyrábíme schodiště samonosná i obkladová, s různorodými tvary a rozměry. Vše na míru dle dispozic a přání zákazníka. Díky přírodnímu materiálu působí lehce, esteticky a příjemně. Výborně se přizpůsobí každému interiéru.
Dřevěné obklady schodů jsou alternativou již existujících betonových a ocelových schodišť. Obložíme jakékoliv schodiště, stačí si jen vybrat materiál a provedení. Díky dřevěnému obkladu bude Vaše schodiště působit teplejším a přívětivějším dojmem.

Zábradlí
Zábradlí se významně podílí na celkovém dojmu z Vašeho schodiště. Může být celodřevěné nebo kombinované s kovovými nebo skleněnými prvky.

Dveře
Designové a materiálové provedení našich dveří uspokojí fantazie, touhy a požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.
Součástí nabídky dveří jsou i klasické tesařské nebo obložkové zárubně. Výhodou obložkových zárubní je montáž bez nutností stavebních prací při obkládání stávající kovové zárubně.

Nábytek a pracovny
Nejdůležitějším interiérovým prvkem, který ovlivňuje estetiku Vašeho bydlení, je volba nábytku. V současné době je velmi žádaný dřevěný nábytek, popřípadě kombinovaný s moderními materiály. Ten Vám vyrobíme na míru a dle Vašich přání požadavků.

Dětské pokoje
Vyrobíme pro Vás do dětského pokoje skříně, regály, komody, poličky, stoly, stolky, židle, postele nebo jiný nábytek splňující maximální bezpečnost Vašich dětí.